Biz Kimiz

Tesla Teknoloji 2005 yılından beri kesintisiz olarak yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine, ürün, yazılım ve teknik destek sunan kurumsal bir bilişim firmasıdır. Onüç yıllık deneyimimizle arkasında binlerce sorunsuz ticari işlem olan Tesla, eski iş ortaklarına yenilerini katarak kesintisiz büyümektedir.

Vizyon ve Misyon

Müşterilerimize en doğru hizmeti, doğru fiyatlara sunmak, anlaşmalarına esneklik ve rekabet gücü sağlayarak vazgeçilmez sağlayıcısı olmaktır. Tesla, nitelikli kadrosuyla gereksinimleriniz doğrultusunda kalıcı çözüm sağlayarak, işinizin aksamasını önler, rekabetçi fiyatlarla ihtiyaç ve beklentinizi karşılar. 

Kısa Tarihçemiz

Tesla Teknoloji 2005 yılında Epoka ismiyle kurulduktan sonra 2012 yılından beri yoluna Tesla olarak devam etmektedir. 2005 yılından beri gerek yeni gerekse de yenilenmiş geniş ürün yelpazesiyle Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’daki müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz

İster end of life ilan edilmiş olsun, ister stoklarda yok gözüksün, bütün kurumsal donanım ürünlerini, bu ürünlerle ilgili eğitim ve kurulum hizmetlerini, network ve yazılım çözümlerini sizi yormadan sağlıyoruz. Her türlü talebinizde bizimle hemen temasa geçin.